image

rotator-games_seasonschedule3

Ako je už dobrým zvykom, každoročne na konci februára začína CrossFit Games Open. O čom hovoríme? Je to v podstate prvá časť kvalifikácie na CrossFit Games, trvá 5 týždňov počas ktorých atléti postupne vykonajú 5 predpísaných kvalifikačných workoutov. Tí najlepší z každého regiónu(tento rok 8) postupujú na regionálky, odkiaľ sa 5 najlepších atlétov kvalifikuje na Games.

Prihlásiť sa môže naozaj každý a jedinečným spôsobom sa tak porovnať s pretekármi zo svojho gymu, mesta, štátu, regiónu alebo sveta. Tento rok sme sa v CrossFit Chrenová rozhodli podporiť túto jedinečnú udalosť a dať možnosť každému vyskúšať si OPEN na vlastnej koži. Keďže sme oficálny licencovaný gym, workouty nemusíte točiť, stačí len prísť k nám, odcvičiť workout pri ktorom na vás dohliadne rozhodca a zapísať si svoje skóre. Tento rok existuje aj možnosť odcvičiť si scale verziu predpísaného WOD, takže naozaj to treba skúsiť.   

zhkyvsby_400x400

Ako sa prihlásiť?

Prihlásiť sa môžete na http://games.crossfit.com/, poplatok za prihlásenie je 20$. Nezabudni vyplniť svoj affiliate – CrossFit Chrenova.

Kedy?

Každú NEDEĽU (5 týždňov) začneme približne o 18:15 a spoločne povzbudíme jeden druhého k lepším výkonom.

Miesto?

CrossFit Chrenová

Veríme že do akcie sa nás zapojí čo najviac a nasledujúce týždne budeme všetci súčasťou veľkej CF komunity na celom svete. Netreba zabudnúť ani na nášho trénera Ľudka, ktorý sa bude snažiť dokázať že patrí medzi najlepších CrossFiterov na Slovensku. V prípade, že máte akékoľvek otázky, neváhajte a opýtajte sa jedného z našich trénerov, určite vám radi zodpovieme vaše otázky.